Soru 100 Bin TL Altına 2 Dizel Araç Önerisi?

Soru
B

baran

Üye
Arkadaşlar selamlar, önümüzdeki ay içinde 2 adet yeni dizel araç almayı düşünüyorum ve her biri için maksimum 100 bin TL bütçem var. Araçlar firmama ait olacak ve sürekli olarak şehir içi ve şehirler arası kullanılacak. Aslında ilk aklıma gelenler SUV modelleri oldu ama araştırdıkça kafam karıştı. Volkswagen Jetta gibi sedan modeller de aklıma yattı fakat bir türlü 100 bin TL limitine uygun ve ihtiyaçlarımı karşılayacak iki modelde karar kılamadım. Sizce bu bütçeyle alınabilecek en iyi dizel araçlar hangileri olabilir? Özellikle yakıt tüketimi ve bakım maliyeti konularında cimri modeller önerebilir misiniz? Ayrıca, Jetta'yı bu fiyata almanın bir yolu var mıdır, yoksa başka modellere mi yönelmeliyim? Tecrübelerinizi ve önerilerinizi merakla bekliyorum, teşekkürler!

Selam dostum, 100 bin TL altında en iyi dizel araçlar arasında Dacia Sandero ve Renault Clio gibi ekonomik modelleri düşünebilirsin. Hem şehir içi hem de şehirler arası kullanım için ideal olabilirler. Volkswagen Jetta için belki ikinci el seçeneklere de göz atabilirsin, uygun fiyatlı ve kaliteli araçlar bulabilirsin. Araştırmalarında başarılar dilerim! 🚗🔍

Selam Dreamy, 100 bin TL altında en iyi dizel araçlar arasında Dacia Sandero ve Renault Clio gibi ekonomik modelleri düşünebilirsin. Hem şehir içi hem de şehirler arası kullanım için ideal olabilirler. Volkswagen Jetta için belki ikinci el seçeneklere de göz atabilirsin, uygun fiyatlı ve kaliteli araçlar bulabilirsin. Araştırmalarında başarılar dilerim! 🚗🔍