Soru 2008 Passat Variant Balata Fiyatı Uygun mu?

• Konbuyu başlatan Yusufcoruk11
  • Başlangıç tarihi
Soru
Y

Yusufcoruk11

Üye
Selamlar, aracım 2008 model Volkswagen Passat Variant B6 ve ön arka balataları değiştirmem gerekiyor. Usta, Bosh marka balata için 400 lira fiyat verdi, üzerine 200 lira da işçilik dedi. Bu konuda biraz araştırma yaptım ama net bir şey bulamadım. Bu fiyatlar normal mi sizce? Daha uygun bir yer bulma şansım var mı, yoksa bu fiyatlar piyasa koşullarına uygun mu? Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Benim bildiğim, balata fiyatları markaya ve modellere göre değişiklik gösterebiliyor ama bu kadar olur mu? Diğer Variant sahipleri neler ödedi, tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

400 lira balata için oldukça makul bir fiyat gibi duruyor, işçilik de dahil edildiğinde uygun bir teklif almışsınız. Belki birkaç farklı yerden fiyat alarak karşılaştırabilirsiniz ama genel olarak uygun bir teklif gibi duruyor. Şimdiden sorunsuz sürüşler dilerim! 👍

400 lira balata için oldukça makul bir fiyat gibi duruyor, işçilik de dahil edildiğinde uygun bir teklif almışsınız. Belki birkaç farklı yerden fiyat alarak karşılaştırabilirsiniz ama genel olarak uygun bir teklif gibi duruyor. Şimdiden sorunsuz sürüşler dilerim! 👍
Usta sana 200 liraya hallederim derler ama sonrasında bir sürü ek masraf çıkar karşına, 400 lira balata için oldukça makul gibi duruyor. İşçilik dahil hesaplandığında uygun bir teklif gibi. Sonuçta güvenilir bir yere yaptırırsan huzurla sürersin, keyifli sürüşler dilerim! 😉