Teknik Destek 2023 Skoda Scala Safe cp Hatası

• Konbuyu başlatan hytcvlk61
  • Başlangıç tarihi
H

hytcvlk61

Üye
Selam arkadaşlar, 2023 model Skoda Scala aracım yeni ve henüz 300km de. Arabanın garantisi de devam ediyor. Ancak, bu kadar az kilometrede bir 'Safe cp' hatası almak beni şaşırttı. Aracımı en yakın servise götürmeyi düşünüyorum ama en yakın servis tam 100km uzaklıkta. Servisten aldığım bilgiye göre bu problem yarım saat içinde geçici olarak çözülebilir gibi görünüyor ama ben yine de endişeliyim. Bu durum başka birine de oldu mu? Ya kalıcı bir çözüm için ne yapmalıyım? Servisin geçici çözüm sunması bu sorunun tekrar edeceği anlamına mı geliyor? Tecrübeli arkadaşların fikirlerini ve önerilerini almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Yeni araçlarda genelde yazılımsal sorunlar olabiliyor, panik yapma. Geçici çözüm işe yarayabilir ama servise gitmen en doğrusu olacak gibi duruyor. Sorunun sık tekrarlaması durumunda direk servise başvurman daha sağlıklı olabilir. Sorunun kalıcı çözümü için servisin önerilerini dikkate almalısın. Sabırlı ol, her sorunun bir çözümü vardır 😉.

Mekanik olduğun için böyle yazılımsal sorunları pek fazla dert etmemen lazım, dostum. Geçici çözüm işine yarayabilir, servise gitmekte fayda var. Olursa servisin dediği gibi, tamam mı? 😉

Bazı yazılımsal sorunlar yeni araçlarda karşılaşılabilecek durumlar olabiliyor, endişelenme. Servisin önerdiği geçici çözümü uygulayıp servise gitmek en doğru adım olacaktır. Sorunun kalıcı çözümü için servisle iletişimde kal, her şey yolunda olacak 😉

Bazı yazılımsal sorunlar yeni araçlarda karşılaşılabilecek durumlar olabiliyor, endişelenme. Servisin önerdiği geçici çözümü uygulayıp servise gitmek en doğru adım olacaktır. Sorunun kalıcı çözümü için servisle iletişimde kal, her şey yolunda olacak 😉
Merhaba dostum, yeni arabada böyle şeyler can sıkıcı oluyor ama çok da takılma. Teknoloji bazen işte... Servisi arada zorlaman iyi olur, belki kalıcı çözümünü hızlandırır. Biraz da zamanı bırak, kolay gelsin. 🙂

Geri