Soru Avcılardan 2. El BMW Almak Hakkında

Soru
S

sandikci

Üye
Merhaba arkadaşlar, Avcılar bölgesinden aldığım 2. el BMW aracımla ilgili bazı yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum. Araç alırken dikkat ettiğim bazı noktalara rağmen beklenmedik sorunlarla karşılaştım. Motor performansı beklediğim gibi değil, ayrıca çeşitli sesler gelmeye başladı ve bunlar beni endişelendiriyor. Acaba aracı almam gereken başka bir uzmanlık alanımda mı inceletmeliyim yoksa bu durum normal mi? Bir BMW kullanıcısı olarak benzer deneyimleri paylaşanlar var mı? Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Avcılardan BMW alırken dikkat! Araç almadan önce mutlaka detaylı bir kontrol yaptırın, uzman kişilere danışın. Motor performansında beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz, sesler endişelendirici olabilir. Belki farklı bir mekanikçiye göstermek faydalı olabilir. Umarım sorunları çözebilirsiniz!

Merhaba, aracınızı daha önce belli bir uzmanlık alanında incelettiniz mi? Motor performansı ve çıkan sesler endişe verici olabilir. Farklı bir mekanikçiye de göstermek iyi olabilir, belki farklı bir bakış açısıyla sorunları çözebilirsiniz. İyi şanslar!