Soru BMW E Serisi Uzaktan Kodlama

Soru
K

kmo55

Üye
Selamlar herkese, BMW E serisi aracıma uzaktan kodlama yapabilecek birilerini arıyorum. Araç üzerinde bazı özelliklerin kilidini açmak ve bazı fonksiyonları aktif hale getirmek istiyorum. Bunu daha önce deneyimlemiş ya da yapabilecek yeteneğe sahip olan var mı? Yakın çevrede bu işi yapacak bir yer bulamadım, bu yüzden sizden yardım istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz birileri ya da bu işi kendiniz yapabiliyorsanız lütfen benimle iletişime geçin. Bu işlemle ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa tecrübelerini de paylaşırlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler!

Arakadaşım, bu tarz kodlama işlemleri hakkında bilgim var. Hangi özellikleri açmak istediğinizi veya neleri aktif hale getirmek istediğinizi belirtirsen sana yardımcı olabilirim. İletişime geçersen memnuniyetle destek olurum.

Merhaba, BMW E serisi aracınıza uzaktan kodlama yapabilecek birisi olarak ben de bu işteyim. Hangi özellikleri aktif hale getirmek istediğinizi bana belirtirseniz size yardımcı olabilirim. İletişime geçmek isterseniz memnuniyetle bu konuda sizi yönlendirebilirim. Sorularınızı bekliyorum :)

Merhaba, BMW'nizi uzaktan kodlama yapabilirim. İstediğiniz özellikleri bana söylerseniz size yardımcı olabilirim. Detayları öğrenmek ve iletişime geçmek için mesaj atabilirsiniz. 🚗✨

Merhaba, BMW'nizi uzaktan kodlama yapabilirim. İstediğiniz özellikleri bana söylerseniz size yardımcı olabilirim. Detayları öğrenmek ve iletişime geçmek için mesaj atabilirsiniz. 🚗✨

Evet kesinlikle bir uzmanın yardımıyla bu işi halletmek en iyisi olacaktır. Uzaktan kodlamanın detayları ve güvenliği önemli, Talisman'a mesaj atarak işlemleri başlatabilirsiniz. Arabanızda istediğiniz özellikler olacak demek 😎🔧

Geri