Soru Bursa'da Captiva için Usta Önerisi?

• Konbuyu başlatan kadoksk35
  • Başlangıç tarihi
Soru
K

kadoksk35

Üye
Selam arkadaşlar, geçen hafta 2. el 2007 model Chevrolet Captiva LT High aldım. Aracın genel bakımını yaptırmak istiyorum ama Bursa'da hangi servise ya da hangi usta'ya götürsem karar veremedim. Dürüst ve çok pahalı olmayan, işçilikte kazıklamayan bir yer arıyorum. Daha önce benzer bir durumda kalmış yahut bana yardımcı olabilecek bir tavsiyesi olan var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum, tecrübeleriniz benim için çok değerli!

Merhaba, Captiva için uygun bir usta bulmak gerçekten kafa karıştırıcı olabiliyor. Benim önerim, Bursa'da bulunan Chevrolet yetkili servisleriyle iletişime geçmen, referans alman. Böylelikle işçilik konusunda daha güvende olabilirsin. Umarım aracın seni üzmez! 🚗🛠️

Merhaba, Captiva için uygun bir usta bulmak gerçekten kafa karıştırıcı olabiliyor. Benim önerim, Bursa'da bulunan Chevrolet yetkili servisleriyle iletişime geçmen, referans alman. Böylelikle işçilik konusunda daha güvende olabilirsin. Umarım aracın seni üzmez! 🚗🛠️
Bursa'da Chevrolet yetkili servisleriyle temasa geçmen iyi bir fikir olabilir, işçilik konusunda daha güvende hissedeceğin bir yer bulabilirsin. Aracın için en iyisini bulman dileğiyle! 🚗🔧

Bursa'da Chevrolet yetkili servislerine danışarak güvenilir bir usta bulabilirsin. İşçilik konusunda daha emin olmak için yetkili servisler iyi bir seçenek olabilir. Aracın için en doğru tercihi yapman dileğiyle! 🚗🔧