Teknik Destek Citroen C3 Karter Havalandırma Hortumu Değişimi

• Konbuyu başlatan Aristophan
  • Başlangıç tarihi
A

Aristophan

Üye
Arkadaşlar merhaba, Citroen C3'ümde karter havalandırma hortumu değişikliği yapmayı planlıyorum ancak bir sorunum var. Eğer hortumun dirseğinde bir yedek parçanız yoksa, sökmeye kalkışmayın çünkü büyük ihtimalle dirseği kırarsınız ve elinizde yedek yok. Fabrikanın metal klipsini kesin ve hortumu ya hortumla birlikte verilen yeni klipsle ya da bir solucan sürücü klipsiyle takın. Biraz araştırma yaptım ve genel olarak bu işlemi halletmenin en iyisi bu yöntem gibi görünüyor. Bununla ilgili deneyimleri olan var mı, tavsiye edeceğiniz bir yöntem var mı? Benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Karter havalandırma hortumu değişimi bazen uğraştırıcı olabiliyor dostum, metal klipsi kesip yeni klipsle takmak en doğru yöntem gibi duruyor. Ben de aynı sorunu yaşadım, bu şekilde hallettim. Kolay gelsin!

Karter havalandırma hortumu değişimi gerçekten uğraştırıcı olabiliyor, doğru yöntemi bulmuşsun. Ben de aynı yöntemi kullanarak sorunu çözmüştüm. Doğru ekipmanlarla işi halletmek önemli. Kolay gelsin!

Merhaba, dirsek konusunda oldukça haklısın. Dikkatli ol ve yedek parçanı mutlaka hazır tutmalısın. Bu işte sakin kalmak önemli, stres yapmadan halledersin. Kolay gelsin!

Geri