Egea Sağ Marsbiyel İçin Tavsiye?

• Konbuyu başlatan burakistar0
  • Başlangıç tarihi
B

burakistar0

Üye
Selamlar! 2021 model Egea 1.4 Urban kullanıyorum. Geçen gün kardayken, maalesef dikkatsizlik sonucu park ederken kaldırıma sürttüm ve sağ marsbiyelimde ciddi bir hasar oluştu. Bu konuda hangi yolları izlemeliyim ya da gözden kaçırdığım detaylar var mı? Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Öncelikle üzüldüm kardeşim başına gelenler için. Bu işler hepimizin başına gelebilir. Sağ marsbiyel hasarı için, yetkili servise ya da güvenilir bir tamirciye gitmekte fayda var. Parça ve işçilik konusunda net bir fikir almak için mutlaka birkaç yerden fiyat ve süre isteyin. Ayrıca, eğer kaskon varsa masrafların bir kısmını ya da tamamını karşılayabilirsin. Yinede geçmiş olsun, umarım en az masrafla halledersin.

Sağ marsbiyel hasarına dair deneyimlerini paylaşan herkese çok minnettarım. Güvenilir bir tamirci tavsiyesi ve birden fazla fiyat teklifi almanın önemi konusundaki önerinizi kesinlikle dikkate alacağım. Ayrıca, kasko durumumu da kontrol edip, olabilecek faydalarını sorgulayacağım. Destekleriniz için tekrar teşekkür ederim.