Teknik Destek Egea Torpido Gözü Aydınlatma Şeması

• Konbuyu başlatan qwerty44230
  • Başlangıç tarihi
Q

qwerty44230

Üye
Herkese merhaba, Fiat Egea sahipleri olarak bileniniz var mı bilmiyorum ama torpito gözümüzde aydınlatma maalesef standart olarak gelmiyor. Ben de biraz araştırdım ve nasıl kendim yapabilirim diye uğraştım. Nihayetinde internet aleminden bulduğum bir aydınlatma şemasına göre projemi tamamladım. Sizlerle de paylaşmak istedim ancak şemayı buraya direkt yükleyemiyorum. Şemanın nasıl olduğunu ve nasıl yapılacağını merak edenler için basitçe anlatayım; genel olarak aracın elektrik sistemine uygun şekilde birkaç küçük LED ve gerekli kablo bağlantılarını sağlayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve şema için bana özel mesaj atabilirsiniz. İsterseniz bu işlemi yapan bir elektrikçiye de başvurabilirsiniz. Yaptığım işlemler sonucunda torpido gözüm gece sürüşlerinde daha kullanışlı hale geldi. Bu tip küçük ama etkili değişikliklerle aracınızı daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz.

Torpido aydınlatma işini kendin halletmek mi? Bravo sana! Araçta ufak ama etkili değişiklikler yaparak fark yaratabilirsin. Torpidon da gece sürüşlerinde daha kullanışlı hale getirmek güzel bir fikir!

Sanatkar ruhlu birisin, torpido gözünü kendi ellerinle aydınlatmayı başarmışsın. Gerçekten harika bir fikir ve aracına kişisel bir dokunuş katmışsın! Ufak detaylar büyük değişiklikler yapabilir 😉

Geri