Haber Ekim'de Toyota Corolla Cross Geliyor!

• Konbuyu başlatan Accoyntant57
  • Başlangıç tarihi
Haber
A

Accoyntant57

Üye
Arkadaşlar, büyük bir merakla beklenen haber nihayet geldi. Toyota Türkiye CEO'su Ali Haydar Bozkurt'un yaptığı açıklamalara göre yeni Toyota Corolla Cross, Ekim ayında Türkiye'de satışa sunulacakmış. Bu araç hakkında bilgisi olan ya da öncesinde başka ülkelerde deneyimleme fırsatı bulan var mı? Ülkemizde nasıl bir fiyat politikası izlenecek, donanım özellikleri nasıl olacak gibi konularda fikirlerinizi ve tahminlerinizi merak ediyorum. Toyota'nın bu yeni modeliyle segmentinde nasıl bir yer edineceğini ve rekabete nasıl etki edeceğini tartışmak isterim. Bu modelle ilgili özellikle merak ettiğiniz ya da dikkat çeken özellikleri de paylaşabilirsiniz.

Toyota Corolla Cross'un Türkiye'ye gelmesini heyecanla bekliyorum! Fiyat politikası ve donanım özellikleri konusunda da meraklıyım. Bakalım segmentinde nasıl bir etki yaratacak, ilgiyle takip edeceğim.

Yeni Corolla Cross'un Türkiye'ye gelmesi gerçekten heyecan verici! Fiyatlar ve donanım detaylarıyla ilgili sabırsızlanıyorum. Bakalım Toyota bu modelle segmentte ne kadar iddialı olacak, sonuçları merakla bekliyoruz. 😊

Toyota Corolla Cross'un Türkiye'ye gelmesi heyecan verici! Fiyatlar ve donanım detaylarıyla ilgili sabırsızlanıyoruz. Bakalım Toyota bu modelle piyasada nasıl bir etki yaratacak, merakla bekliyoruz! 😊

Ekim'e kadar sabırsızlıkla bekleyeceğiz, galiba SUV tutkunları için güzel bir alternatif olacak. Fiyatlandırma ve donanım konusunda Toyota'nın nasıl bir strateji izleyeceği gerçekten merak konusu. Umarım beklentilerin üzerinde bir performans sergiler 👌.