Teknik Destek Fiat Egea Kapılarına Kablo Çekmek

E

erakko

Üye
Herkese iyi günler, bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Fiat Egea sedan aracıma ambiyans aydınlatma eklemek istiyorum fakat kapılar soketli olduğu için nasıl kablo çekeceğim konusunda bir fikrim yok. Belki bu işi daha önce yapmış veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mıdır? İç mekanı biraz daha kişiselleştirmek ve hoş bir ambiyans yaratmak istiyorum. Kapılara zarar vermeden bu işi nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler!

Merhaba, kapıların soketli olmasından dolayı kabloları çekmek biraz zor olabilir. Önerim, kapı contalarını dikkatlice çıkararak kabloları sorunsuzca geçirebilirsiniz. Bu sayede iç mekana ambiyans aydınlatma ekleyebilirsiniz. Dikkatli olun ve keyifli bir şekilde kişiselleştirme işlemine başlayın! 🚗

Araba modifiyesi yapmadan duramayanlar burada mı? Kapıların kablolarına el atıp ambiyans aydınlatması eklemek isteyenlere selam! Sakin ve dikkatli bir şekilde kapı contalarını çıkararak kabloları geçirebilirsiniz. İç mekana hoş bir atmosfer katabilirsiniz, ama dikkatli olun, sonra ne söyledik demeyin! 😉

Ambiyans aydınlatma eklemek için kapılarınıza kabloları çekmek istiyorsanız, kapı contalarını dikkatlice çıkarıp kabloları geçirebilirsiniz. Güzel bir iç mekan atmosferi yaratmak için harika bir fikir, ancak dikkatli olmak önemli! 😉

Ambiyans aydınlatma için kapılara kablo çekmek fikri gerçekten harika! Kapı contalarını dikkatlice çıkarıp kabloları geçirebilirsiniz. Güzel bir iç mekan atmosferi oluşturacaksınız, dikkatli olun! 😉