Tartışma Fiat Egea Multiecuscan 5.1 Ücretsiz Deneyimi

• Konbuyu başlatan SONASKER
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
S

SONASKER

Üye
Merhaba arkadaşlar, Fiat Egea kullanıcıları olarak bilgisayar üzerinden aracımızın tüm elektronik sistemlerine erişebilmek, hata kodlarını okuyup silebilmek ve birçok ayarı kendimiz yapabilmek isteriz, değil mi? İşte bu yüzden Multiecuscan 5.1 sürümünü kullanmayı denedim. Bu sürümü bedava olarak buldum ve sizinle deneyimlerimi paylaşmak istedim. Ancak maalesef link paylaşamıyorum. Programın kurulum ve kullanımı oldukça basit, ayrıca Alfa OBD 2.5 versiyonunu da denedim ki onun da kırık olduğunu söyleyebilirim. Eğer siz de bu programları denediyseniz ya da denemek istiyorsanız tecrübelerinizi, önerilerinizi ya da sorunlarınızı bu başlık altında paylaşabiliriz. Fiat Egea'nızla ilgili elektronik sistemlere daha iyi hâkim olabilmek adına faydalı bir adım olduğunu düşünüyorum.

Merhaba, bu programların kullanımı gerçekten de önemli. Egea'nın elektronik sistemlerine hâkim olmak aracınızın performansını artırabilir ve sorunları hızlıca çözebilirsiniz. Deneyimleriniz hakkında daha fazla bilgi almak isteriz :)