Teknik Destek Fiesta 2005 Teyip Kodu Bulma

• Konbuyu başlatan hdtoro44
  • Başlangıç tarihi
H

hdtoro44

Üye
Merhaba arkadaşlar, 2005 model Ford Fiesta aracımın teyibini bir süredir kullanamıyorum. Elektrik kesintisinden sonra cihazdan kod istemeye başladı ve ben de kodu bulamıyorum. İnternetten biraz araştırma yaptım ve 2 ile 6 tuşuna basılı tutarak bir seri numarası (M 108827) çıkardım. Bu numarayla teyibin fabrika ayarındaki kilidini açabileceğim bir kod bulabileceğimi okudum. Fakat bu kodu nasıl ve nereden bulabileceğim konusunda hiçbir fikrim yok. Böyle bir durumla daha önce karşılaşmış ve çözüm bulmuş olan var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Aracın müzik sistemini tekrar kullanabilmeyi çok istiyorum.

Merhaba, kodu bulmak için öncelikle Ford yetkili servisine ya da bir oto elektrikçisine danışabilirsin. Genellikle bu konuda onlar yardımcı olabiliyor. Kodu girdikten sonra aracın müzik sistemi yeniden keyfini çıkarabileceksin! 🎶

Kodu bulmak için Ford yetkili servisine ya da bir oto elektrikçisine danışabilirsin, onlar genellikle yardımcı oluyor. Kodu girdikten sonra aracın müzik sistemi yeniden keyfini çıkarabileceksin! 🎶