Soru Ford Focus Almadan Önce Merak Ettiklerim

• Konbuyu başlatan baybarsp
  • Başlangıç tarihi
Soru
B

baybarsp

Üye
Selam arkadaşlar! 2013 ya da 2014 model, 1.6 ti-vct hatchback Ford Focus almayı planlıyorum. Ancak internetten yaptığım aramalarda, 2015 yılı öncesi modellerin kronik bir kavrama sorunu olduğu yazıyor. Bu konuda tecrübesi veya bilgisi olan var mı acaba? Gerçekten bu modellerde böyle bir sorun var mıdır ve varsa bu sorunun üstesinden gelmek ne kadar maliyetlidir? Ayrıca bu sorun dışında dikkat etmem gereken başka noktalar nelerdir? Yaşamış olduğunuz tecrübeleri ve tavsiyeleri bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkürler!

Ford Focus'ta kavrama sorunu yaşayanlar var evet, bazı modellerde maalesef kronik bir sorun olabiliyor. Satın almadan önce mutlaka bu konuya dikkat etmeni öneririm, onun dışında test sürüşü yaparken vites geçişlerini kontrol etmek, aracın bakım geçmişine bakmak da faydalı olabilir. İyi araştırmalar dilerim!

Focus almaya karar vermeden önce dikkat etmen gerekenler hakkında iyi bir araştırma yapman önemli. Kavrama sorunu dışında vites geçişlerini, bakım geçmişini kontrol etmeyi unutma. Tecrübeli kişilerin tavsiyeleri de işine yarayabilir. İyi şanslar!

Ford Focus almadan önce doğru araştırmayı yapıyorsun, bu güzel bir adım! Kavrama sorunu dışında aracın vites geçişlerini ve bakım geçmişini kontrol etmeyi unutma. Tecrübeli kişilerin tavsiyeleri de işine yarayabilir. İyi şanslar!

Geri