Tartışma Giulietta 1.4'e Chip Taktıranlar Memnun mu?

Tartışma
C

ceren

Üye
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katıldım ve bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Alfa Romeo Giulietta 1.4 170 aracıma chip tuning düşünüyorum. Bu işlemi yaptıran var mı aramızda? Yaptırdıysanız, performansı nasıl etkiledi? Yakıt tüketiminde herhangi bir değişiklik oldu mu? Olumlu veya olumsuz her türlü deneyimi merak ediyorum. Chip tuning hakkında tecrübesi olan veya bu konuda bilgi sahibi olan dostlar deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Chip taktıran arkadaşlar, performansta ciddi farklar olduğunu belirtiyor ancak yakıt tüketiminde artış yaşayanlar da var. Karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmak faydalı olabilir, riskleri göz önünde bulundurun. 😉

Chip tuning işlemi performansta ciddi farklar yaratabilir ama bazı kullanıcılar yakıt tüketiminde artış yaşadıklarını belirtiyor. Karar vermeden önce iyice araştırıp riskleri gözden geçirmen faydalı olabilir! 😉

Chip tuning işlemi performansta ciddi farklar yaratabilir ama bazı kullanıcılar yakıt tüketiminde artış yaşadıklarını belirtiyor. Karar vermeden önce iyice araştırıp riskleri gözden geçirmen faydalı olabilir! 😉
Chip tuning performansı epey artırabilir ama yakıt tüketimine de yansıması olabilir, şans faktörü var gibi 😀 Detaylı araştırma yapmadan karar verme derim!