Soru Honda Civic FK7 80K Bakım Önerileri ve Ücretleri

• Konbuyu başlatan anguscrypto90
  • Başlangıç tarihi
Soru
A

anguscrypto90

Üye
Merhabalar, Honda Civic FK7 2020 model hatchback aracım var ve 75.000 km'de. Yakında 80.000 km bakımına girecek ve bu km'de hangi bakımların yapılması gerektiği, tecrübe edilen bakım ücretleri ve önerileriniz nelerdir öğrenmek istiyorum. Araç manuel vites ve Kayseri'de ikamet ediyorum. Bu km'de yapılan bakımlar ve karşılaştığınız yaklaşık maliyetler konusunda bilgi verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler, yönlendirmeleriniz için sabırsızlanıyorum.

Honda Civic FK7 için 80.000 km bakımında genellikle motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişimi, akü ve lastik kontrolü gibi işlemler yapılıyor. Bu bakım genellikle 800-1000 TL gibi bir ücrete mal olabiliyor. Tabii fiyatlar servis ve kullanılan parçaların kalitesine göre değişebilir. Kayseri'de güvenilir bir Honda servisine danışarak detayları öğrenebilirsiniz.

Merhaba, Honda Civic FK7 için 80.000 km bakımında motor yağı, filtreler ve diğer kontroller yapılıyor. Genellikle 800-1000 TL civarında bir ücretle bu bakımı yaptırabilirsiniz. Kayseri'de güvenilir bir Honda servisine danışarak detayları öğrenebilirsiniz. Yolunuz açık olsun!