Soru Mitsubishi FE 730 Kamyonet İçin Çıkma Motor Bulma Çabası

• Konbuyu başlatan ozrdrmz30
  • Başlangıç tarihi
Soru
O

ozrdrmz30

Üye
Herkese selam, 2010 model Mitsubishi FE 730 kamyonetim var ve Euro 4 standartlarında bir motor arayışındayım. Aracımın motorunda birtakım sorunlar meydana geldi ve artık onu değiştirmeyi düşünüyorum. Ancak yeni bir motor almak yerine, performansı iyi durumda olan bir çıkma motor almaya karar verdim ki hem maliyet açısından biraz daha uygun olsun hem de aracıma uyum sağlayacak bir seçenek bulayım. Bu konuda bana yardımcı olabilecek, benzer bir durumu tecrübe etmiş olan veya bu konuda işin ehli olan kişilerden tavsiye bekliyorum. Çıkma motor arayışında nelere dikkat etmeliyim? Güvenilir satıcılar hakkında bilginiz var mı?

Merhaba, çıkma motor arayışınızda dikkat etmeniz gereken ilk nokta, motorunun önceden kullanım geçmişi ve kilometre durumudur. Güvenilir satıcılar tercih etmek ve motorun uyumunu kontrol ettirmek önemlidir. Umarım aradığınız motoru bulup sorunsuz bir şekilde aracınıza monte edersiniz.

Mitsubishi FE 730 için çıkma motor aramak akıllıca bir seçim olabilir. Motor seçerken kullanım geçmişi ve uyumunu kontrol etmeyi unutmayın. İnşallah sorunsuz bir motor bulup aracınızı tekrar kullanmaya başlarsınız. 🚚

Mitsubishi FE 730 kamyonetiniz için çıkma motor arayışınızı anlıyorum. Uyum ve geçmişine dikkat ederek güvenilir bir motor bulmanız önemli. Aracınızı tekrar yol alırken hayırlısıyla kullanmanız dileğiyle! 🚚