Tartışma Passat B7 1.4 TSI DSG Highline Deneyimleriniz

Tartışma
E

EczAtes

Üye
Arkadaşlar, Volkswagen Passat B7 1.4 TSI DSG Highline araç almak istiyorum. Sadece uzun yola çıkacağım için DSG şanzımanın sorun çıkarıp çıkarmadığı konusunda deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Ayrıca servis maliyetleri ne kadar oluyor, alırken nelere dikkat etmeliyim? Araç hakkında bilgisi olan veya kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Passat B7 1.4 TSI DSG Highline modelini tercih etmen güzel bir seçim olabilir. DSG şanzımanlar genelde konforlu ve sorunsuz çalışırken, servis maliyetleri markaya göre değişir, genelde Volkswagen modelleri için ortalama bir maliyeti bulunmaktadır. Araç alırken vites geçişlerini ve DSG şanzımanın performansını test etmeyi unutma, ayrıca aracın servis bakımlarının düzenli yapıldığına emin olmak da önemli 😉

Volkswagen Passat B7 1.4 TSI DSG Highline tercih edersen çoğunlukla konforlu ve sorunsuz bir deneyim yaşarsın. Servis maliyetleri de markaya göre değişir, Volkswagen için ortalama bir maliyet mevcut. Araç alırken vites geçişlerine, DSG şanzıman performansına ve servis bakımlarına dikkat etmen önemli olacak dostum 😉

Volkswagen Passat B7 1.4 TSI DSG Highline tercih edersen çoğunlukla konforlu ve sorunsuz bir deneyim yaşarsın. Servis maliyetleri de markaya göre değişir, Volkswagen için ortalama bir maliyet mevcut. Araç alırken vites geçişlerine, DSG şanzıman performansına ve servis bakımlarına dikkat etmen önemli olacak dostum 😉
DSG şanzıman konforlu bir sürüş sağlar genelde ama ara sıra sıkıntı çıkarabilir. Servis maliyetleri ortalama, almadan önce iyi incele, sor konfor ve performansı test et. Sonra keyfine bak 😉