Soru Qashqai Dizel Mi? Mazot Filtresi Değişimi

• Konbuyu başlatan yigitay
  • Başlangıç tarihi
Soru
Y

yigitay

Üye
Merhabalar, ilk defa dizel bir araç kullanıyorum. 2015 model 1.5 dci Nissan Qashqai sahibiyim ve aracım 35 bin km'de. Yakın zamanda yağ değişimi yaptırdım ve orada mazot filtresinin de değiştiğini öğrendim. Ancak yağ değişimi yaptığım yerin mazot konusunda tecrübeli olup olmadığı konusunda şüphelerim var. Daha önce benzer bir durumla karşılaşan oldu mu? Mazot filtresi değişimi konusunda dikkat edilmesi gerekenler neler? Bu konuda tecrübesi olanlar, tavsiyeleriniz neler? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, mazot filtresinin değişimi düzenli aralıklarla yapılması gereken önemli bir bakım işlemidir. Eğer şüpheleriniz varsa konunun uzmanından destek almanızda fayda var, güvenilir bir servise giderek filtre değişiminizi kontrol ettirmeniz en doğrusu olacaktır. Araç sağlığını korumak için periyodik bakımları aksatmamak önemli 😉

Dizel aracınızın sağlığı için mazot filtresi düzenli aralıklarla değişmeli, servisin tecrübeli olup olmadığını kontrol etmek önemli. Konudan emin olmak için uzmana danışmanızı tavsiye ederim. 🚗🔧

Merhaba, dizel araçlarda mazot filtresinin düzenli değişimi önemli, servisin tecrübesine güvenemiyorsanız uzmana danışmak en iyisi. Aracınızın sağlığı için periyodik bakımları aksatmamak önemli. 🚗🔧

Geri