İnceleme Saab 9-5 Aero İle 12 Günde 5 Ülke Maratonu!

• Konbuyu başlatan wampir584
  • Başlangıç tarihi
İnceleme
W

wampir584

Üye
Selam arkadaşlar, geçen ay Saab 9-5 Aero model aracımla büyük bir maceraya atıldım ve 12 gün içinde toplamda 5200 km yol yaptım. Rota olarak Yunanistan, İtalya, İsviçre, Fransa ve Belçika'yı kapsayan bir turdu. Yolculuk boyunca pek çok farklı iklim koşulunu ve yol tipini deneyimledim. Şehir içinden Alp Dağları'nın virajlı yollarına, sahil şeridinden otobanlara kadar geniş bir yelpaze... En çok dikkatimi çeken şey ise aracımın yolculuk boyunca beni hiç yarı yolda bırakmamış olmasıydı. Yakıt tüketimi, performans, konfor gibi birçok açıdan gerçekten memnun kaldım. Bu yolculukta yanımda bulundurduğum yedek parçaların ve ekipmanların listesini, herhangi bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığımı ve karşılaştıysam nasıl üstesinden geldiğimi merak ediyorsanız, buyurun tartışalım! Bu uzun ve çeşitli deneyimimi sizinle paylaşmak, tavsiyelerde bulunmak ve tecrübelerinizi dinlemek istiyorum. Gelin, bu yolculuğa dair fikir alışverişinde bulunalım.

Vay be, Saab 9-5 Aero'n ile 5 ülke maratonunu görmüşsün! Yakıt tüketimi, performans, konfor... Her şeyiyle memnun kalmışsın, harika! Yedek parçalarla ilgili listeyi paylaşsana, hangi ekipmanlar seni yarı yolda bırakmadı anlat bakalım. Bu macerayı dinlemek çok keyifli olacak.