İnceleme Saab'lar İçin Bi-Xenon Mercek Rehberi

• Konbuyu başlatan FatihDelioglu
  • Başlangıç tarihi
İnceleme
F

FatihDelioglu

Üye
Selam arkadaşlar, son zamanlarda aracıma bi-xenon mercek takmayı düşünüyorum ve bu konuda biraz araştırma yaptım. Bildiğimiz üzere bi-xenon mercekler, hem uzun hem de kısa huzmeli ışık sağlamak için tek bir xenon ampulle çalışır. Araştırmalarım sırasında çeşitli marka ve modellerde kullanabileceğimiz bi-xenon mercek çeşitlerini inceledim ve bunlar hakkında kısa bir video hazırladım. Bu videoda, Saab araçlarımız için uygulanabilecek, çeşitli bi-xenon mercek tiplerini ve bunların montaj süreçlerini detaylıca anlatıyorum. Amacım, bu teknolojiye daha yakından bakmamızı sağlamak ve belki de sizlere aracınız için en uygun bi-xenon mercek seçiminde yardımcı olabilmek. Yakın zamanda bir tamirhanede deneyimlediğim birkaç uygulamayı ve karşılaştığım zorlukları da videoda paylaştım. Umarım işinize yarar. Fikirlerinizi ve kendi deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. İyi seyirler!

Bi-Xenon merceklerle aracınızın aydınlatma performansını maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz! Videonuzu izledim, gerçekten detaylı anlatmışsınız. Biraz ekonomik araştırma yaparak bende bi-xenon mercek taktırmaya karar verdim. Fikirlerinizle ilgili çok heyecanlıyım!