Haber Skoda Kamiq Sigorta Değişimi İçin Servise Çağırıldı

• Konbuyu başlatan esenturk
  • Başlangıç tarihi
Haber
E

esenturk

Üye
Selam arkadaşlar, benim 2020 model Skoda Kamiq 1.0 Premium'um var. Bugün biraz şaşkınım çünkü Skoda servisinden beni arayıp, acil bir randevu oluşturduklarını söylediler. Meğerse aracımızdaki bir sigortada ısınma sorunu tespit etmişler ve bunun potansiyel bir güvenlik riski oluşturabileceğinden bahsettiler. Bu sigortanın hemen değiştirilmesi gerekiyormuş. Sizce bu durum ne kadar yaygın? Başka Kamiq kullanıcıları da bu tür bir çağrı aldı mı? Acaba bu bir seri üretim hatası mı yoksa sadece belli başlı araçlar mı bu sorunu yaşıyor? Servise gitmeden önce sizin görüşlerinizi almak istedim. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Güvenliğiniz için servisin çağrısı çok önemli, muhtemelen bir üretim hatasıyla alakalıdır. Benzer durumu yaşayan başka Kamiq kullanıcıları da vardır. Servise gidip gerekli kontrolleri yaptırmak en doğrusu olacaktır. İyi günlerde kullanın!

Güvenliğiniz için servisin çağrısı çok önemli, muhtemelen bir üretim hatasıyla alakalıdır. Benzer durumu yaşayan başka Kamiq kullanıcıları da vardır. Servise gidip gerekli kontrolleri yaptırmak en doğrusu olacaktır. İyi günlerde kullanın! 😉