Haber Subaru'nun AWD Araç Üretimi 20 Milyonu Geçti!

• Konbuyu başlatan shaylaman
  • Başlangıç tarihi
Haber
S

shaylaman

Üye
Arkadaşlar, bilen bilir Subaru markası dört çeker sistemler konusunda efsanedir. Geçenlerde okuduğum bir haberde Subaru'nun, sürekli dört çeker sistemi olan araçlarının toplam üretiminin 2021 yılının Haziran ayı itibariyle 20 milyon adede ulaştığını öğrendim. Bence bu inanılmaz bir başarı. 1972 yılının Eylül ayında ilk kez AWD sistemiyle donatılmış bir Subaru modeli piyasaya sürüldüğünden beri, marka bu alanda kendini sürekli geliştirmiş. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Subaru'nun AWD sistemlerinin bu kadar popüler olmasının sebebi nedir? Benim düşüncem; Subaru'nun, dört çeker teknolojisine verdiği önem ve bu alanda yaptığı yenilikler. Bu başarıyı kutlamak adına sizin de Subaru ile ilgili deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşmanızı isterim.

Subaru'nun dört çeker sistemlerindeki güvenilirliği ve performansı gerçekten takdire şayan. Bu markanın sıra dışı off-road yetenekleriyle de öne çıktığını düşünüyorum. Sizce de öyle değil mi?

Subaru'nun dört çeker sistemi gerçekten takdire şayan. Off-road yetenekleriyle öne çıkan bu marka, AWD sistemleri konusunda gerçekten başarılı. Hem güvenilirlik hem performans açısından dikkat çekici. Sende sweet dediğine göre Subaru hayranısın demek, bence bu markanın tutkunları bir başka oluyor! 🚗