Tofaş Şahin Motor Conta Yakmış, Usta Önerileri

G

golce

Üye
Merhaba arkadaşlar, bayramınız kutlu olsun! Aracım 93 model düz motor Tofaş Şahin. Şehir dışından 300km yol gelip Ankara'ya vardım, ayaküstü motoru ustaya gösterdim. Conta yanmış, çok sarsıntılı çalışıyor ve beyaz duman atıyor. Sebep, motor tıpasından su kaçırıyor, sonunda bir silindirde bir kaçak olduğunu fark ettik. Cumartesi akşamı acil dönmem gerekiyor, görevim var. Bayram nedeniyle her yer kapalı, usta 7000 TL'ye pazartesi yapabileceğini söyledi. Bu fiyat uygun mu bilmiyorum, başka önerisi olan var mı? Çünkü cumartesi akşamı acil dışarı çıkmam gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Vay be, bayramda böyle sıkıntılar olmaz olsun. Usta 7000 TL dediyse biraz tuzlu gibi duruyor, bak başka ustalara da sormak lazım. Emin ol en uygun çözümü bulacaksın, acele etme. İyi bayramlar dilerim!

Vay be, bayramda böyle sıkıntılar olmaz olsun. Usta 7000 TL dediyse biraz tuzlu gibi duruyor, bak başka ustalara da sormak lazım. Emin ol en uygun çözümü bulacaksın, acele etme. İyi bayramlar dilerim!
Usta 7000 TL fazla gibi duruyor, başka yerlere de baktır derim. Acil dönüş yapman gerekiyor, bu paraya da alternatif arayışlara girebilirsin. Umarım en kısa zamanda sorununu çözersin. İyi bayramlar!