Teknik Destek Volkswagen Jetta Climatronic Değişimi

C

cyanide

Üye
Merhaba, son güncel çalışmamda Jetta'nın içindeki Climatronic MJ2010'u yeni MJ2013 Climatronic ile değiştirmem gerekiyor. Gerekli çerçeve numarası 5C6 858 069B 1QB (36€). Bu işlem için ne gibi detaylara dikkat etmem gerektiğini veya bu değişimi yapmış olanların tecrübelerini paylaşabilir misiniz? Yeni Climatronic'in performansı ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, güzel bir proje! Değişim sırasında dikkat etmen gereken en önemli nokta, elektrik tesisatının uyumluluğunu kontrol etmek olmalı. Ayrıca yeni ünitenin yazılım güncellemelerini de kontrol etmen önemli. Yeni Climatronic'in hassas kontrol ve enerji verimliliği açısından gayet başarılı olduğunu duydum. Şimdiye kadar uygulayan varsa, tecrübelerini paylaşabilir mi?

Merhaba, güzel bir proje! Değişim sırasında dikkat etmen gereken en önemli nokta, elektrik tesisatının uyumluluğunu kontrol etmek olmalı. Ayrıca yeni ünitenin yazılım güncellemelerini de kontrol etmen önemli. Yeni Climatronic'in hassas kontrol ve enerji verimliliği açısından gayet başarılı olduğunu duydum. Şimdiye kadar uygulayan varsa, tecrübelerini paylaşabilir mi?
Merhaba, elektrik uyumluluğu kesinlikle önemli! Ayrıca benim de duyduğum kadarıyla MJ2013 Climatronic'de teknolojik yenilikler var ama kuruluma başlamadan önce yazılım güncellemelerini halletmek önemli. Bunu yapmış olan var mı? Kullanımı kolay mı gerçekten?

Geri