Haber Volvo'dan Starbucks Hamlesi: Şarj İstasyonları Geliyor!

• Konbuyu başlatan elifgok
  • Başlangıç tarihi
Haber
E

elifgok

Üye
Selamlar herkese, Volvo ve Starbucks'tan elektrikli araç sahiplerine güzel bir haber geldi. Yakın zamanda yapılan açıklamaya göre, Volvo, ABD'deki Starbucks şubelerine elektrikli araç şarj istasyonları kurmak için bir anlaşma imzaladı. Elektrikli araç ağının sağlayıcısı ise ChargePoint olacakmış. Bu iş birliği sayesinde, şarj altyapısının zayıf olduğu yerlerde bile Volvo kullanıcıları rahat bir nefes alacak. Bu hamlenin, elektrikli araç kullanımını daha da popüler hale getireceğini düşünüyorum. Sizce bu iş birliği elektrikli araç pazarını nasıl etkiler? Starbuckstan kahve alırken arabanızı da şarj edebileceğiniz bir dünyaya doğru mu gidiyoruz? Fikirlerinizi merak ediyorum!

Volvo ve Starbucks iş birliği gerçekten harika bir adım! Elektrikli araç kullanımını teşvik etmek için güzel bir hamle. Starbucks'tan kahve alırken aracını şarj etmek müthiş bir lüks olacak. Hem keyifli bir molaya hem de aracın şarjına bir taşla iki kuş vurmuş olacağız. Umarım bu iş birliği daha fazla markayı da cesaretlendirir.