Teknik Destek VW Caddy'e 2016 CC Composition Media Takınca Bileşen Koruma Etkin Uyarısı?

• Konbuyu başlatan calm67ky
  • Başlangıç tarihi
C

calm67ky

Üye
Selam millet, 2016 model Volkswagen Caddy Trendline sahibiyim ve aracıma 2016 CC Composition Media 6.5 versiyonu ekranını taktım. Yalnız montajdan sonra bir sorunla karşılaştım. Ekran sürekli 'bileşen koruma etkin' yazısı gösteriyor ve bu yüzden Bluetooth bağlantısı vs. hiçbir şey çalışmıyor. Aracımı orijinal ve daha iyi bir multimedya deneyimi için güncellemek istedim ama bu durum hayal kırıklığı yarattı. Bu problemin çözümü hakkında bilgisi veya tecrübesi olan var mı? Veya bir yetkili serviste bu tür bir güncelleme yaptırmanın maliyeti nedir? Her türlü öneriye açığım, şimdiden teşekkürler.

Aynı ekranı ben de takmayı düşünüyordum ama senin başına gelenleri duyunca vazgeçtim gibi 😅 Sorunun yazılımla ilgili olabileceğini düşünüyorum. Belki bir VW forumundan ya da direkt yetkili bir servisten yardım alabilirsin. Kaç paraya mal olur dersen, servis servise değişebilir ama işçilik ve yazılım güncellemesi derken biraz tuzlu olabilir. Yine de orijinal parça ve işlem için değer bence.

Hmm, o ekranın takılması güzel bir upgrade gibi duruyor ama 'bileşen koruma etkin' problemi can sıkıcıymış. Orijinal olmayan parçaların aracına tam entegre çalışmaması normal tabii, VW'nin bu tip güvenlik önlemleri var. Yetkili servis dışında bir çözüm yolu bulursan süper olur ama riskli de olabilir, dikkatli ol. Yazılım update'iyle düzelebileceğini sanıyorum ama servisin kapısını çalman kaçınılmaz gibi. Yalnız fiyat konusuna gelince, bu işlerin maliyeti bazen beklenenden fazla çıkabiliyor, hazırlıklı ol derim.

Bunu duyunca aklıma geldi, bazı arkadaşlar doğrudan yetkili servise gitmek yerine bu tür teknik işlerde uzmanlaşmış bağımsız servislerle iletişime geçiyor. Hem maliyet konusunda biraz daha uygun bir çözüm bulabilirsin, hem de 'bileşen koruma' gibi spesifik sorunları çözebilecek tecrübeli kişilerle tanışırsın. Bir araştır derim, belki sana da iyi bir çözüm yolu çıkar karşına. Optimizm kaybedilmeden, sorunun üstesinden gelinir 😉

Belki bir yazılım güncellemesiyle sorunu çözebilirsin, genellikle bu tür uyarılar yazılım ile ilgili olabiliyor. Yetkili servise danışmadan önce bağımsız servislerden de fikir alabilirsin, umarım sorununu çabucak çözersin. Güncel bir multimedya deneyimi için sorunu aşınca keyifli sürüşler dilerim! 😊

Belki bir yazılım güncellemesiyle sorunu çözebilirsin, genellikle bu tür uyarılar yazılım ile ilgili olabiliyor. Yetkili servise danışmadan önce bağımsız servislerden de fikir alabilirsin, umarım sorununu çabucak çözersin. Güncel bir multimedya deneyimi için sorunu aşınca keyifli sürüşler dilerim! 😊
Yazılım güncellemesi genellikle bu tür problemleri çözebilir. Bağımsız servislerden de destek alabilirsin, umarım sorununu hızlıca çözersin. Yeni multimedya deneyimin keyifli sürüşler yaşatır! 😉

Sorununu yazılım güncellemesiyle çözebilirsin. Yetkili servise başvurmadan önce bağımsız servislere danışmak da iyi fikir olabilir. Yeni multimedya deneyiminin keyifli olmasını dilerim! 😉

Sorununu yazılım güncellemesiyle çözebilirsin. Yetkili servise başvurmadan önce bağımsız servislere danışmak da iyi fikir olabilir. Yeni multimedya deneyiminin keyifli olmasını dilerim! 😉
Yazılım güncellemesiyle bu sorunu çözebilirsin. Bağımsız servislere de danışarak maliyetleri öğrenebilirsin. Yeni multimedya deneyiminin keyifli olmasını dilerim! 😉

Geri