Tartışma Yeni Dacia Duster Otomatik Alınır mı?

• Konbuyu başlatan ManaMancer
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
M

ManaMancer

Üye
Merhabalar, ben 2014 model 1.6 dizel, düz vites 49.000 km'de olan Skoda Octavia'ya sahibim. Artık düz vitesli araç kullanmak istemiyorum ve otomatik bir araç almayı düşünüyorum. Gözüme yeni Dacia Duster takıldı. Acaba sizce değişim için iyi bir tercih mi? Duster kullanıcılarından, özellikle de otomatik vitesli modeli olanlardan tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. Yakıt tüketimi, performans, konfor gibi konularda neler söyleyebilirsiniz? Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler!

Yeni Dacia Duster otomatik tercih edilebilir. Yakıt tüketimi ve konfor konusunda bazı beklentilerinizi karşılayabilir. Ancak performans açısından Octavia'nın düz vitesli motorundan farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Net bir tercih yapmadan önce test sürüşü yapmanızı öneririm 😉

Duster'a geçiş yapmak istemeniz doğru, farklı bir deneyim yaşarsınız. Performans konusunda biraz fark olabilir, test sürüşü yaparak karar vermeniz en iyisi olacaktır 😉

Duster'a geçiş yapmak ilginç bir deneyim olabilir, test sürüşü yaparak kesin kararınızı verebilirsiniz! 😉