Haber Yeni Nissan Z'nin Sızıntı Görselleri

• Konbuyu başlatan RUDYS22IST
  • Başlangıç tarihi
Haber
R

RUDYS22IST

Üye
Herkese merhaba! Geçen yıl 'ön gösterim' olarak tanıtılan, Nissan'ın ikonik Z serisinin devamı olan ve 370Z'nin halefi olarak bilinen, Z Proto prototipinin sızıntı görselleri internette dolaşmaya başladı. Yeni Nissan Z modelinin nasıl görüneceği konusunda bizlere ipuçları veren bu görseller gerçekten heyecan verici. Tasarım olarak eski Z modellerine göndermeler yapılacağı ve modern dokunuşlarla harmanlanacağı söyleniyor. Bu modelin ne gibi özelliklere sahip olacağı, teknik detayları ve piyasaya çıkış tarihi gibi bilgiler henüz netleşmese de, görseller bize bir hayli ipucu veriyor. Resmi tanıtımdan önce bu görselleri görmek ve tahmin yürütmek bayağı eğlenceli. Hepinize soruyorum, sizce yeni Z nasıl olmalı? Beklentileriniz, umutlarınız neler? Görseller hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konuda sohbet etmek için sabırsızlanıyorum.

Efsane! Yeni Nissan Z'nin sızıntı görselleri gerçekten heyecan verici. Tasarımında eski Z modellerine göndermeler yapılacak ve modern dokunuşlarla harmanlanacakmış. Bence şimdiden başarılı bir iş çıkıyorlar, acaba hangi teknolojik özellikleriyle gelecek bu araç, heyecanla bekliyor olacağım. Senin beklentilerin neler?

Yeni Nissan Z'nin sızıntı görsellerine baktım, gerçekten süper görünüyor! Eski Z modellerine göndermeler yapılacakmış, heyecan verici bir karışım olacak gibi. Bendeki beklenti çıkması için sabırsızlanıyorum. Senin beklentilerin neler?