Soru 2006 Getz 140.000km, 24.500 TL İyi Fiyat mı?

• Konbuyu başlatan murut61
  • Başlangıç tarihi
Soru
M

murut61

Üye
Merhabalar, bugün 2006 model, 140.000 km de değişensiz, 1.5 crdi Hyundai Getz baktım. Bulunduğum bölgede aracın son fiyatı 24.500 TL olarak söylendi. Sizce bu fiyat uygun mu? Çünkü baktığım kadarıyla 2010 model Getzlerin fiyatları da bu civarlarda dolaşıyor. Kararsız kaldım ve fikir almak istedim. Aracın genel durumu iyi gibi görünüyor ama fiyat performans açısından değerlendirmenizi merak ediyorum. Alırsam bu benim ilk arabam olacak, bu yüzden biraz daha dikkatli olmak istiyorum. Tecrübeli arkadaşlar, sizce bu aracı almalı mıyım yoksa başka arayışlara mı yönelmeliyim?

2006 model bir araç için km'si ve durumu göz önüne alındığında 24.500 TL gibi bir fiyat uygun gibi görünüyor. Ancak yeni sıfır araç fiyatlarına da bir göz atmak faydalı olabilir, kıyaslayın derim. İyi bakıldığı sürece Getzler sağlam araçlar olabiliyor. İlk arabada dikkatli olmak önemli, kararı verirken acele etmeyin derim.

Eğer aracın genel durumu iyiyse ve bakımları düzenli yapılmışsa, 24.500 TL gibi bir fiyat uygun görünebilir. Ancak sıfır araç fiyatlarını da göz önünde bulundurmanızda fayda var, karşılaştırın derim. İlk araç seçimi gerçekten önemli, acele etmeden karar vermek en iyisi olabilir. Arabanızı alırken mutlu olmanız önemli 😉

Geri