Teknik Destek 2012 Toyota Auris Navitech NX-223C Sorunu

• Konbuyu başlatan setokaiba
  • Başlangıç tarihi
S

setokaiba

Üye
Arkadaşlar merhaba, yeni aldığım 2012 model Toyota Auris'te Navitech NX-223C model bir navigasyon cihazı var. Genel elektronik bilgim iyi olmasına rağmen bu cihazla ilgili biraz zorlandım açıkçası. Menüler arası geçişte bazen takılmalar yaşıyorum ve bazı fonksiyonları tam olarak nasıl kullanacağımı çözemedim. Kullanım kılavuzu da pek yardımcı olmadı doğrusu. Bu modeli kullanmış veya hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Özellikle Bluetooth bağlantısı ve güncelleme işlemleri konusunda tavsiyelere ihtiyacım var. Teşekkürler.

Selam, Navitech NX-223C cihazının Bluetooth bağlantısında bende de zorluk yaşanmıştı. Telefonda Bluetooth’u açık bırakıp cihazı yeniden başlatarak denersen genelde bağlanıyor. Güncelleme içinse Navitech'in resmi sitesinden gerekli dosyaları indirmen gerekiyor. Güncellemeyi USB üzerinden yaparsan en sorunsuzu o olur. Başarılar!

Bluetooth bağlanması için cihaza reset atmayı denedin mi? Bazen fabrika ayarlarına dönmek tüm sorunları çözer. Güncellemeyi USB ile yaptın mı? Sorun devam ederse farklı bir telefonla veya cihazla denemekte fayda var.

Bluetooth bağlanması için cihaza reset atmayı denedin mi? Bazen fabrika ayarlarına dönmek tüm sorunları çözer. Güncellemeyi USB ile yaptın mı? Sorun devam ederse farklı bir telefonla veya cihazla denemekte fayda var.
Bluetooth ve güncellemeler için reset atmak genelde işe yarar ama menü geçişlerindeki takılmalara sebep olan yazılım versiyonunu da kontrol et. Navitech için en güncel yazılım yüklü mü? Belki de yeni bir güncelleme çözer bu sorunları. 😉