2014 Corolla İçin Multimedya Sistemi Tavsiyesi?

• Konbuyu başlatan etemetkin
  • Başlangıç tarihi
E

etemetkin

Üye
Selam arkadaşlar, kolay gelsin. Benim 2014 model Toyota Corolla aracımda kullanmakta olduğum Ar-lox marka multimedya sisteminin ekranı bozuldu. Dokunmatiği hâlâ çalışıyor ama ekranı göstermiyor. Servise gittiğimde ise sadece ekranı değiştirmenin bile 600 TL olacağını söylediler. Bu fiyat biraz fazla geldi bana. Belki sizler daha uygun bir çözüm veya farklı bir marka/model tavsiyesinde bulunabilirsiniz. Daha önce başınıza benzer bir durum geldi mi? Veya bu konuda bir öneriniz var mı? Bütçemle en uyumlu ve kaliteli çözümü arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba, belki yerine sıfır veya ikinci el orijinal multimedya sistemi bulabilirsiniz, servis fiyatlarını araştırın veya başka marka önerileri için birkaç mağazada fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu şekilde daha uygun ve kaliteli bir çözüm bulabilirsiniz.

2014 Corolla için orijinal multimedya sistemi bulabilir veya farklı markaların modellerine de göz atabilirsin, fiyatlarını karşılaştırarak daha uygun ve kaliteli bir çözüm bulabilirsin. Bol şans! 😉

2014 Corolla için orijinal multimedya sistemi bulabilir veya farklı markaların modellerine de göz atabilirsin, fiyatlarını karşılaştırarak daha uygun ve kaliteli bir çözüm bulabilirsin. Bol şans! 😉

Kardeşim, eğer işin içinde bütçe varsa ve orijinale yanaşmıyorsan, çin malı android sistemlere bakmanı öneririm. Aliexpress'te fiyatlar daha makul olabilir. Tabii, montajı biraz zahmetli olabilir ama ustaya hallettirirsen tatlıya bağlanır. Kolay gelsin!