Teknik Destek 2015 Octavia Sol Arka Stop Lambası Hasarı

• Konbuyu başlatan HyperMario
  • Başlangıç tarihi
H

HyperMario

Üye
Merhabalar, 2015 model Skoda Octavia sahibiyim. Geçen gün park halindeyken birisi tarafından sol arka stop lambama zarar verildi. Hafif bir çarpmayla lambanın dış yüzeyinde çizikler ve tamponda boya kalkması meydana geldi. Stop lambası işlevsel olarak zarar görmedi ancak dışarıdan bakıldığında hoş bir görüntü oluşturmuyor. Bu durumla karşılaşan var mı? Bu tür hasarlar için önerileriniz nelerdir? Direkt yetkili servise götürmek en doğru seçenek mi yoksa başka önerileriniz var mı? Her türlü öneriye ve bilgiye açığım, şimdiden teşekkürler.

Merhaba, benzer bir durum yaşadım ve yetkili servis yerine iyi bir kaportacıya yaptırdım. Hem uygun fiyatlı oldu hem de işçilik çok iyiydi. Önerim, güvendiğiniz bir kaportacı varsa önce oraya danışmanız. Ama orijinal parçada ısrarcıysan yetkili servise gitmek en garantisi tabii.

Aynen dostum, yetkili servis işini temiz yapar ama pahalı olur. Kaportacıya danışırsan belki daha uygun fiyata halledersin. Ayrıca çizik giderici kalemlerle de deneme yapabilirsin önce.

Geri