Teknik Destek 2019 Astra'ya Bluetooth Ekleme?

• Konbuyu başlatan oktayaytac71
  • Başlangıç tarihi
O

oktayaytac71

Üye
Selamlar, elimde bir 2019 Opel Astra Sedan var ve teyp modeli CD300. Araştırdığımda, ne yazık ki fabrika çıkışlı Bluetooth özelliği yokmuş. Yolculuklar sırasında müzik dinlemek benim için çok önemli ve genelde cep telefonumdan dinliyorum. Bu yüzden Bluetooth bağlantısı olmaması büyük bir eksiklik. İnternette biraz araştırma yaptım ama bir türlü başlamak için en iyi yolu bulamadım. Aux girişi var ama ben kesinlikle kablosuz bir çözüm istiyorum. Bu konuda bluetooth adaptörü mü almalıyım yoksa teybi komple değiştirmem mi gerekiyor? Bu konuda tecrübesi olan ya da bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı? Ayrıca bu işlemleri kendim yapabilir miyim yoksa bir uzmana mı başvurmalıyım? Her türlü öneri ve tavsiyenize açığım. Şimdiden teşekkürler!

2019 model Opel Astra'nız varsa bu modellerde genellikle Bluetooth ekleme seçeneği için aftermarket Bluetooth adaptörleri tercih edilebiliyor. Bunun için teybi değiştirmek yerine uygun bir adaptör bulabilir ve kolayca bağlantı sağlayabilirsiniz. Kendiniz yapmak isterseniz, adaptörlerin genellikle tak-çalıştır şeklinde olduğunu belirtmek gerekir. Usta getirmeye gerek yok ;)

2019 model Opel Astra'nız varsa, aftermarket Bluetooth adaptörleri tercih edebilirsiniz. Kendiniz de tak-çalıştır şeklinde bağlantı yapabilirsiniz. Usta getirmeye gerek yok 😉

Araştırmanız doğru, aftermarket Bluetooth adaptörleri teybinize kolayca bağlanabilir. Tak-çalıştır özellikleri sayesinde usta getirmenize gerek kalmaz 😉