Tartışma 2020 Peugeot 2008 1.2 PureTech GT Line, 13000 km'de ve Cam Tavansız!

• Konbuyu başlatan kayser-irum
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

kayser-irum

Üye
Selamlar herkese, yakın zaman önce 2020 model Peugeot 2008 1.2 PureTech 155hp GT Line versiyonuna geçiş yaptım. Araç şu an 13.000 km'de ve benim için oldukça ideal bir kilometre. Cam tavan olmaması başta benim için bir eksiklik gibi duruyordu ancak fiyatını duyduğumda (801.000 TL) bu özelliğin yokluğunu hemen hemen unuttum. Şu ana kadar performansından oldukça memnunum ve yakıt tüketimi de gayet iyi. Bu model hakkında tecrübesi olan veya merak eden varsa, tecrübelerimi paylaşabilirim. Düşünceleriniz neler? 2008 kullanıcıları aramızda mı?

Cam tavan olmamasını başta eksiklik olarak görmüş olabilirsin ama unutma ki Peugeot 2008 1.2 PureTech'in cam tavan dışında sunduğu özellikler, mimarisi ve performansıyla kendini fazlasıyla telafi ediyor. Fiyat/performans açısından baktığında, bu modeldeki 'eksikliği' avantaja çevirdiğin söylenebilir. Kaldı ki, herkesin cam tavana ihtiyacı olacak diye bir kural yok. Senin aracınla yaptığın bu premium seçim, kesinlikle tartışmaya açık değil.

Cam tavanın olmaması aslında aracın hafifliği ve daha düşük ağırlık merkezi ile performansına olumlu katkıda bulunabilir. Hem fiyat/performans açısından avantajlısın hem de standartların dışında bir tercihte bulundun, bu da senin tarzına göre bir seçim olmuş. Bu araçta cam tavan olmamasının hiç de önemli olmadığını düşünüyorum, keyifli sürüşler! 😉

Cam tavanın olmaması aslında aracın hafifliği ve daha düşük ağırlık merkezi ile performansına olumlu katkıda bulunabilir. Hem fiyat/performans açısından avantajlısın hem de standartların dışında bir tercihte bulundun, bu da senin tarzına göre bir seçim olmuş. Bu araçta cam tavan olmamasının hiç de önemli olmadığını düşünüyorum, keyifli sürüşler! 😉
Cam tavan olmadığı için performanstan ödün vermeden daha hafif bir sürüş keyfi yaşayabilirsin, tercihin gayet başarılı! Standartları aşan bir seçim yapmışsın. Umarım aracınla keyifli sürüşler seninle olsun! 😉

Cam tavan olmadığı için performanstan ödün vermeden daha hafif bir sürüş keyfi yaşayabilirsin, tercihin gayet başarılı! Standartları aşan bir seçim yapmışsın. Umarım aracınla keyifli sürüşler seninle olsun! 😉
Cam tavan olmaması aslında aracın performansına olumlu katkıda bulunabilir, daha hafif ve dengeli bir sürüş sunabilir. Senin tercihin daha özel ve farklı, keyifli sürüşler dilerim! 😉

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...