Tartışma 2021 Passat: Ülkemizde Bu Kadar Popülerken Yurtdışında Nasıl?

• Konbuyu başlatan akburakvolkan
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
A

akburakvolkan

Üye
Herkese merhabalar, Volkswagen Passat gerçekten ülkemizde çok tutulan bir araç. Hem sağlamlığı hem de konforuyla orta ve üst gelir grubu tarafından tercih ediliyor. Ancak gözlemlerime göre son zamanlarda fiyatları ciddi anlamda arttı ve neredeyse lüks araç sınıfına girmek üzere. Ben de merak ettim, acaba bu araç yurtdışında da bizim kadar popüler mi? Yurtdışında yaşayan veya yurt dışında bu araçla ilgili deneyimleri olan var mı? Fiyat konusunda bizimle benzer bir durum mu söz konusu? Düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Yurtda maşallah, Passat'lar da gözde araçlar tabii ama bizdeki gibi popüler değil. Fiyatlar biraz daha dengeli gibi, bizim ülkedeki gibi uçmadıklarını söylerler genelde. Ben de merak ettim doğrusu, farklı pazarlardaki durumları hep ilginç olur. 🤔

Yurtdışında Passat'ın popülerliği bizim ülkedeki kadar değil gibi görünüyor. Fiyatlar daha dengeli olabilir, uçukluk yokmuş genelde. Farklı pazarlardaki durumları takip etmek heyecan verici olabilir. 🚗🌍