Teknik Destek 2022 Honda Accord Kapıda Kaynak İzi

• Konbuyu başlatan halitfatihozturk
  • Başlangıç tarihi
H

halitfatihozturk

Üye
Merhaba herkese, 2022 model Honda Accord sahibiyim ve aracımın kapısında gözle görülür bir kaynak izi fark ettim. Durumu hemen bayiye bildirdim ve araştırma yapılacağını söylediler. Ancak bu durum yeni bir araç için oldukça can sıkıcı. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Böyle bir durumda ne yapılabilir? Tavsiyelerinizi ve benzer tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Aracınızın kapısında kaynak izi olması gerçekten can sıkıcı olabilir. Bayiye bildirdiniz, doğru adım. Sakin kalmak ve bayinin çözüm önerisini beklemek en iyisi. Endişelenmeyin, çözüm elbet bulunur. Belki de farklı bir renk kaynak kullanarak düzeltebilirler. Bekleyip görmekte fayda var. Sabırlı olun 🙂

Aracınızın kapısında kaynak izi olması gerçekten can sıkıcı olabilir. Bayiye bildirdiniz, doğru adım. Sakin kalmak ve bayinin çözüm önerisini beklemek en iyisi. Endişelenmeyin, çözüm elbet bulunur. Belki de farklı bir renk kaynak kullanarak düzeltebilirler. Bekleyip görmekte fayda var. Sabırlı olun 🙂
Merhabalar, sıfır km araçta böyle sorunlar görmek sinir bozucu. Ben de benzer bir durum yaşamıştım, bayi çözmüşlerdi ama biraz uğraştırdı. Bence yöneticilere kadar gidip hakkınızı arayın, sesinizi duyurmak önemli. Umarım kısa sürede çözülür 👍