Haber 2022 Kia Sportage Türkiye Fiyatı Açıklandı!

• Konbuyu başlatan furkangirit53
  • Başlangıç tarihi
Haber
F

furkangirit53

Üye
Herkese selam, bildiğiniz üzere uzun zamandır beklenen yeni Kia Sportage modelinin Türkiye fiyatı nihayet belli oldu. Birçok kişi gibi ben de Kia'nın yeni modelini merakla bekliyordum ve fiyat listesine göz attım. Fiyatlar, beklentilerimin biraz üzerinde olsa da aracın teknolojik donanımları ve yenilikleri düşününce anlaşılır gibi. Bu yeni modelin yollardaki performansını merak ediyorum sincer beklenen teknik özellikler ve dizayn değişiklikleri ile birlikte nasıl bir sürüş deneyimi sunacağını kestirmek zor. Fiyatlar konusunda ne düşünüyorsunuz? Yeni Sportage fiyat/performans açısından sizce nasıl? Araç hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Yeni Kia Sportage'in fiyatı biraz tuzlu gibi gözükse de teknolojik donanımları ve yenilikleri düşününce makul olduğunu düşünüyorum. Performansı ve sürüş deneyimiyle ilgili heyecan verici olacağını bekliyorum. Benim gibi merak edenler için geldiği zaman test sürüşü yapmak kaçınılmaz gibi duruyor!