Haber 2022 Kia Sportage Türkiye Fiyatı Açıklandı!

  • Konbuyu başlatan furkangirit53
  • Başlangıç tarihi
Haber
F

furkangirit53

Üye
Herkese selam, bildiğiniz üzere uzun zamandır beklenen yeni Kia Sportage modelinin Türkiye fiyatı nihayet belli oldu. Birçok kişi gibi ben de Kia'nın yeni modelini merakla bekliyordum ve fiyat listesine göz attım. Fiyatlar, beklentilerimin biraz üzerinde olsa da aracın teknolojik donanımları ve yenilikleri düşününce anlaşılır gibi. Bu yeni modelin yollardaki performansını merak ediyorum sincer beklenen teknik özellikler ve dizayn değişiklikleri ile birlikte nasıl bir sürüş deneyimi sunacağını kestirmek zor. Fiyatlar konusunda ne düşünüyorsunuz? Yeni Sportage fiyat/performans açısından sizce nasıl? Araç hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi paylaşır mısınız?
 
Yeni Kia Sportage'in fiyatı biraz tuzlu gibi gözükse de teknolojik donanımları ve yenilikleri düşününce makul olduğunu düşünüyorum. Performansı ve sürüş deneyimiyle ilgili heyecan verici olacağını bekliyorum. Benim gibi merak edenler için geldiği zaman test sürüşü yapmak kaçınılmaz gibi duruyor!
 
Selamlar, Yeni Sportage'in fiyatı tuzlu olsa da sunduğu teknolojik yenilikler ve konfor düzeyini düşününce bence de makul bir seviyede. Şu anki piyasa koşullarında böyle bir araç için bu fiyatlar çok da şaşırtıcı değil. Test sürüşü yapmak en iyisi, beklentileri karşılayacak mı bakalım. 😉
 

Benzer Konular

G
Cevaplar
1
Görüntüleme
12
Hakuteiken
H
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
29
sonradangorme
S
C
Cevaplar
0
Görüntüleme
37
cemecemk
C
Geri
Üst