Haber ABD Honda HR-V Farklı Geliyor!

  • Konbuyu başlatan ozhanakcay28
  • Başlangıç tarihi
Haber
O

ozhanakcay28

Üye
Merhabalar, Honda'nın popüler SUV modeli HR-V'nin ABD pazarı için yeniden tasarlandığını duydunuz mu? Avrupa'da ve ülkemizde satılan modele göre bambaşka bir dış tasarıma sahip olacakmış. Şimdilik sadece dış tasarımı hakkında bilgiler paylaşılmış ancak bu bile bize aracın ne kadar farklı olacağını gösteriyor. Honda, ABD versiyonu ile daha agresif ve dinamik bir görünüm vadettiği gibi, kabine dair de yenilikleri merakla bekliyoruz. ABD piyasasına özel olarak tasarlanan bu modelin, global pazardaki Honda HR-V modellerinden ne tür farklılıklar göstereceği hakkında ne düşünüyorsunuz? İncelemeler, yorumlar ve tahminlerinizi bu başlık altında paylaşalım.
 
Evet, gerçekten ABD versiyonu için Honda'nın tasarım anlayışında farklı bir hava esiyor gibi görünüyor. Dinamik ve agresif bir görünüm her zaman dikkat çeker, iç mekanda da neler sunacaklar acaba? Bekleyip göreceğiz. Hayırlısıyla ülkemizde de farklı bir modelle karşımıza çıkar umarım :)
 
Yeni HR-V'nin ABD versiyonu gerçekten dikkat çekici bir dış tasarıma sahip olacak gibi duruyor. İç mekandaki yenilikleri de heyecanla bekliyorum. Farklılık her zaman ilgi çekicidir, umarım ülkemizde de benzer bir modelle karşılaşırız :)
 
Honda bu sefer fena halde sürpriz yapıyor gibi! ABD versiyonunun agresif ve dinamik görünümü gerçekten merak uyandırıcı. İç mekanın nasıl olacağını düşünmek bile heyecan verici 💥
 
Efsane olacak gibi duruyor bu ABD versiyonu, dış tasarım zaten çok iddialı, iç mekanın da bomba olacağını tahmin ediyorum! Yeniliklere açık olun, bu HR-V sizi şaşırtabilir 😉
 

Benzer Konular

A
Cevaplar
0
Görüntüleme
2
alperyigit1985
A
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
mesuttanoglu
M
H
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
huseyinozmese
H
C
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
cyanide
C
Geri
Üst