Soru Ankara'da Skoda Favorit Elektrik/Mekanik Ustası Önerisi

  • Konbuyu başlatan Dangerous
  • Başlangıç tarihi
Soru
D

Dangerous

Üye
Selamun aleyküm, Skoda Favorit aracım var ve Ankara'da yaşayan birisi olarak aracımın hem elektrik hem de mekanik aksamında bazı sorunlarım var. Bu arada Sebahattin usta dışında gerçekten işini bilen, elektrik aksamına ve genel mekanik sorunlara bakabilecek bir usta arıyorum. Sebahattin usta iyi bir usta ama biraz yoğun oluyor ve alternatifler de bilmek isterim. Özellikle elektrik aksamında problemim var ve bu konuda iyi birine ihtiyacım var. Tecrübesi olan veya önerisi olacak arkadaşlar varsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler, sağlıcakla kalın.
 
Merhaba, Ankara'da Skoda Favorit için elektrik ve mekanik konusunda yardımcı olabilecek bir usta arıyorsan, Sebahattin usta dışında Murat Usta'ya da bir göz atabilirsin. Benim arkadaşım ondan memnun kalmıştı, işinin ehliymiş. Umarım sorununu çözebilirsin, kolay gelsin!
 
Ankara'da Skoda Favorit için önerim, Sebahattin usta dışında Murat Usta'ya da bir göz atman olur. İşinin ehliymiş, arkadaşım da memnun kalmıştı. Umarım sorunun çözülür, kolay gelsin!
 
Merhaba, elektrik aksamındaki sorunlarınıza bakacak bir usta arıyorsanız Sebahattin usta dışında Murat Usta'ya da göz atabilirsiniz. İşinin ehli olduğunu söylüyorlar. Umarım sorunlarınız kısa sürede çözülür, kolay gelsin! 🚗
 

Benzer Konular

G
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
gazioglu54
G
A
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
arinburak
A
C
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
cemecemk
C
B
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
berkantunal
B
Geri
Üst