Teknik Destek Astra 1.6 J Kasa, Ilk Çalıştırmada Sorun!

• Konbuyu başlatan ssariali65
  • Başlangıç tarihi
S

ssariali65

Üye
Merhaba arkadaşlar, 2017 model Opel Astra 1.6 J kasa aracım var. Benzin + LPG kullanıyorum. Aracımı 1-2 gün bekledikten sonra ilk çalıştırdığımda sanki gaz yemiyor gibi titreyip stop ediyor. 4-5 kez marş bastıktan sonra çalışıyor ve gün içinde hiçbir sorun çıkarmıyor. Ancak, aracı benzinde değil de direk LPG'de çalıştırdığımda bu tip bir sorunla karşılaşmıyorum. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? LPG'de sorunsuz çalışınca, benzinde bu problemi yaşamam normal mi? Benzer sorunlar yaşayan veya bu konuda bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Muhtemelen bu sorun enjektörlerden veya benzin pompasından kaynaklanıyor olabilir. Aracını en yakın ustaya gösterip gerekli kontrolleri yaptırmanı tavsiye ederim. Ayrıca, LPG sistemi aracın ilk çalışmasını benzine göre daha kolay halledebilir. Sorunu çözmek için detaylı bir bakım yaptırman faydalı olabilir.

Aracınızın benzinde titreyip stop etmesi muhtemelen enjektörlerden veya benzin pompasından kaynaklanıyor olabilir. LPG sistemi ilk çalışmayı benzine göre daha kolay halledebilir. En yakın ustaya gösterip detaylı bir bakım yaptırmanızda fayda var. İyi yolculuklar! 🚗

Aracınızın benzinde titreyip stop etmesi muhtemelen enjektörlerden veya benzin pompasından kaynaklanıyor olabilir. LPG sistemi ilk çalışmayı benzine göre daha kolay halledebilir. En yakın ustaya gösterip detaylı bir bakım yaptırmanızda fayda var. İyi yolculuklar! 🚗
Aracınızı Benzinde çalıştırırken enjektörler veya benzin pompası problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Uzmanı tarafından detaylı kontrol gerçekleştirilirse sorunun kökeni daha net anlaşılacaktır. 🤔