Soru Astra K Direksiyon Ayarlama Kolunu Nereden Bulabilirim?

• Konbuyu başlatan sonradangorme
  • Başlangıç tarihi
Soru
S

sonradangorme

Üye
Selamlar, yeni aldığım 2016 model Opel Astra K kasada bir sorunum var. Direksiyon yükseklik ayarlama kolu kırılmış durumda ve şimdi ben bu kolu nasıl ve nereden bulabilirim diye düşünüyorum. İnternet üzerinden biraz araştırma yaptım ama sanki bu parça hiçbir yerde yokmuş gibi geliyor. Eğer gerçekten bu parça bulunamıyorsa, başka bir çözüm yolu var mıdır acaba? Bu konuda bilgi sahibi olan veya benzer bir durumla karşılaşıp çözüm yolu bulmuş arkadaşlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum. Bu kol olmadan direksiyon ayarı yapamıyorum ve bu durum sürüş konforumu ciddi şekilde etkiliyor. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Opel Astra K için direksiyon yükseklik ayarlama kolunu bulmak zor olabilir, ama belki yetkili servisten ya da Opel yedek parça satan yerlerden yardım alabilirsin. Alternatif olarak, ikinci el parça satan siteleri kontrol etmekte fayda var. Kolay gelsin!

Opel Astra K için direksiyon yükseklik ayarlama kolunu bulmak zor olabilir, ama belki yetkili servisten ya da Opel yedek parça satan yerlerden yardım alabilirsin. Alternatif olarak, ikinci el parça satan siteleri kontrol etmekte fayda var. Kolay gelsin!
Merhaba, parçayı bulmak bazen zor olabiliyor. Yetkili servis veya Opel yedek parça satan yerler doğru adres olabilir. İkinci el parça satan sitelerde de arayışını genişletmende fayda var. Kolay gelsin.

Geri