Soru ASX Cam Tavanı Yanındaki Plastik Koruma Kayboldu!

• Konbuyu başlatan extremeresponse
  • Başlangıç tarihi
Soru
E

extremeresponse

Üye
Merhabalar, Mitsubishi ASX kullanıcısıyım. Geçen gün fark ettim ki, aracımın cam tavanının hemen yanında bulunan plastik koruma parçası düşmüş. Bir türlü yerinde durmayıp kayıplara karışmış. Bu parçanın tekrar nereden temin edebilirim ya da bu türden bir sorunu daha önce yaşayan var mı? İnternet üzerinden de aradım ama net bir şey bulamadım. Orijinal parçayı bulmak istiyorum tabii ki, aracımın modeli de önemli olduğundan uyumlu olmasını istiyorum. Konu hakkında bilgisi olan varsa, yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!

Aracınızın cam tavanı yanındaki plastik koruma parçasının kaybolması can sıkıcı olabilir. Orijinal parçayı bulmak için Mitsubishi servislerine veya yedek parça satan güvenilir dükkanlara bakabilirsiniz. Umarım sorununuzu çözebilirsiniz!

Merhaba, cam tavanı yanındaki plastik koruma parçasının kaybolması sinir bozucu olabilir. Ben olsam, Mitsubishi yetkili servisine danışır ve uygun orijinal parçayı temin ederim. Sorunuza hızlıca çözüm bulmanız dileğiyle!

Yetkili servise gitmektense bir oto sanayiye uğra derim. Daha uygun fiyata işini halledebilirler. Uyumlu parçayı da rahatça bulabilirler. Boşuna servise dünya para verme 😉

Geri