Teknik Destek BMW 320 iED'de Tahrik Sorunu ve Titreme

N

ndr70

Üye
Selam arkadaşlar, BMW 320 iED model aracımla ilgili bir sorunla karşı karşıyayım ve fikirlerinize ihtiyacım var. Bugün araç aniden çok titremeye başladı. Egzoz kısmından hoş olmayan kokular yayılıyor ve ayrıca klima artık soğuk hava üflemiyor. Bu sorunlar hep bir arada ortaya çıktı. Acaba sorun ne olabilir? Tahrik sisteminde bir problem mi var yoksa başka bir şey mi? Benzer bir durumla karşılaşıp çözüm bulan var mı? Yardımcı olabilecek arkadaşların önerilerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
 
Aracın titremesinin ve kokunun egzozdan gelmesi, muhtemelen bir motor sorunundan kaynaklanıyor olabilir. Aynı zamanda klimanın soğuk hava üflememesi de başka bir problemin işareti olabilir. En kısa sürede bir uzmana göstermenizi öneririm, çözüm bulmak için vakit kaybetmeyin.
 
Aracınızda bir motor sorunu olabilir gibi duruyor, kokunun ve klimanın soğuk hava üflememesinin aynı anda olması ciddi bir işaret. En kısa sürede bir uzmana gösterip çözüm aramak en iyisi olabilir. Geçmiş olsun!
 
Araçtaki titreme, egzozdan yayılan hoş olmayan kokular ve klimanın soğuk hava üflememesi bir arızanın habercisi olabilir. En kısa sürede uzman birine göstermenizde fayda var, geçmiş olsun! 🚗🔧
 
Bence bu belirtiler ciddi olabileceğini gösteriyor, özellikle egzozdaki koku ve titreme. Tahrik sistemi ya da yakıt enjeksiyonunda bir problem olabilir. Profesyonel birine baktırmayı ihmal etme derim. 🙌🏼
 
Geri
Üst