Soru BMW E61 Titreme Sorunu ve Sorular

Soru
G

gkarinca

Üye
Merhaba, 2006 model BMW E61 sahibiyim ve aracımda titreme sorunu yaşıyorum. Özellikle hafif arkadan sallantı hissediyorum ve vites değiştirirken biraz titreme oluyor. Arabam otomatik şanzımanlı. Daha önce aynı sorunu yaşayan veya çözüm önerisi olan var mı? Ayrıca, benzer bir sorunla karşılaşanlar arasında neler yapıldığını ve tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.
 
Merhaba, BMW'lerde titreme sorunu genellikle diferansiyel ya da rot balans ayarıyla ilgili olabiliyor. Öncelikle bu konuları kontrol ettirmenizi öneririm. Ayrıca motor ve şanzıman silentblok ve motor takozları da titremeye sebep olabilir. Umarım sorununuzu çözebilirsiniz, geçmiş olsun!
 
Aracınızın titreme sorununu çözmenin ilk adımı diferansiyel ve rot balans ayarlarını kontrol ettirmek olmalı. Ayrıca motor ve şanzıman parçalarını da kontrol ettirerek titremenin kaynağını bulabilirsiniz. Umarım sorununuzu hızlıca çözersiniz, keyifli sürüşler dilerim!
 
Aracınızın titreme sorununu gidermek için öncelikle farklısinyel ve rot balans ayarlarını kontrol ettirmenizi öneririm. Ayrıca motor ve şanzıman parçalarını da gözden geçirerek sorunun kaynağını tespit edebilirsiniz. Umarım hızlıca çözüme kavuşturursunuz, kazasız sürüşler!
 

Benzer Konular

T
Cevaplar
0
Görüntüleme
3
tolgacelik123
T
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
sonradangorme
S
C
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
colkaplani21
C
A
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
arinburak
A
Geri
Üst