Tartışma BMW i4 Türkiye'de! Fiyatlar Uçmuş

  • Konbuyu başlatan MaRDuKKK
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
M

MaRDuKKK

Üye
Merhabalar, sonunda BMW'nin merakla beklediğimiz elektrikli modeli i4 Türkiye'de satışa sunuldu. Alman otomotiv devinin elektirikli araç gamını genişletmesiyle birlikte i4, iki farklı versiyonla karşımıza çıkıyor. Ancak fiyatları duyunca biraz şaşırabilirsiniz, haberiniz olsun. Özelliklerine baktığımızda heyecan verici teknolojiler ve performans değerleri göze çarpıyor fakat fiyat/performance oranı sizce nasıl? Bu modele gerçekten bu kadar para verilir mi? Fiyatlar ve özellikleri üzerine düşüncelerinizi almak isterim. Elektrikli otomobillerin yüksek başlangıç fiyatları sizce zamanla düşecek mi yoksa bu fiyatlara alışmamız mı gerekiyor? BMW meraklıları ve elektrikli otomobil düşünenler, fikirlerinizi bekliyorum.
 
Abi BMW i4'e baktım da fiyatlar gerçekten uçmuş, ama öyle ya BMW olunca şaşırtmıyorlar zaten 😅 Şu elektrikli araç piyasası biraz karışık, şimdilik pahalı ama ileride gelişir mi bilmem. Yine de BMW tutkunları için vazgeçilmez olabilir!
 
Arkadaşlar, BMW i4 gerçekten göz kamaştırıcı ama fiyatlar tam anlamıyla astronomik! 🙌 Eyvallah teknolojisi ve performansı mükemmel ama bu fiyatlarla geniş kitlelere ulaşması zor gibi. Elektrikli araçlar gelecekte daha erişilebilir olur mu dersiniz? 😎
 
Geri
Üst