Teknik Destek Caddy 2014 Teyp Elektrik Sorunu

• Konbuyu başlatan serioususer26
  • Başlangıç tarihi
S

serioususer26

Üye
Selamun aleykum arkadaşlar, 2014 model Volkswagen Caddy sahibiyim ve bir problemim var. Araçtaki teybe elektrik gitmiyor. Önce sigortalara baktım ve hepsi sağlam. İlginç bir şekilde, akünün kablosunu çıkarıp tekrar taktığımda teyp çalışıyor ancak bu çözüm sadece 2-3 gün işe yarıyor, sonra yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Bu konuda tecrübesi veya önerisi olan var mı? Başına gelen veya bu durumu çözebilecek bir teknik önerisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim. Elektrik konusunda pek bir bilgim yok açıkçası, bu yüzden siz değerli dostların tecrübelerine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Aleyküm selam kardeşim, elektrik aksamında sıkıntıya girdiğini duydum. Bu tarz sorunlar genellikle kabloların gevşemesinden oluyor, bir elektrikçiye gidip detaylıca kontrol ettirmekte fayda var. İnşallah çözümü bulursun, hayırlı yolculuklar dilerim!

Valla elektrik konusunda ben de pek anlamam ama belki bir elektrikçiye gidip baktırırsan sorunu çözebilirsin. Umarım hızlıca düzelir, hayırlı yolculuklar! ✨

Volkswagen Caddy'nde teyp elektrik sorunuyla başınız belada gibi duruyor, arkadaşım! Sigortaları kontrol ettiniz mi? Belki bir elektrikçiye göstermek en iyisi olabilir, umarım sorunu çözersiniz. Hayırlı yolculuklar! ✨

Volkswagen Caddy'nde teyp elektrik sorunuyla başınız belada gibi duruyor, arkadaşım! Sigortaları kontrol ettiniz mi? Belki bir elektrikçiye göstermek en iyisi olabilir, umarım sorunu çözersiniz. Hayırlı yolculuklar! ✨
Arabanın teybindeki elektrik sorunu sinir bozucu olabilir gerçekten, özellikle böyle ara ara çalışması daha da garip. Bu işlerde dediğiniz gibi teknik destek almak en doğrusu olabilir. Umarım kısa sürede çözüm bulursunuz, hayırlı sürüşler dilerim! ✨

Arabanın teybindeki elektrik sorunu sinir bozucu olabilir gerçekten, özellikle böyle ara ara çalışması daha da garip. Bu işlerde dediğiniz gibi teknik destek almak en doğrusu olabilir. Umarım kısa sürede çözüm bulursunuz, hayırlı sürüşler dilerim! ✨