Teknik Destek Caddy'mde Çözülemeyen Su Kaçağı

X

xtyro

Üye
Merhaba arkadaşlar, 2006 model 1.9 Volkswagen Caddy sahibiyim. Yaklaşık 1 aydır çözemediğimiz bir su kaçağı problemimiz var. İlk başta conta yakma şüphesiyle servise gittik, ancak conta yakma olmadığı söylendi. Bunun üzerine radyatör, fanlar, su deposu, devirdaim gibi parçaları değiştirdik ancak sorun hâlâ devam ediyor. Araçta su kaybı yaşamaya devam ediyorum ve su eklemeden uzun yol yapamıyorum. Bu durumla karşılaşan veya sorunun ne olabileceği hakkında fikri olan var mı? Bir türlü çözüm bulamamanın verdiği stresle birlikte, bu problemi yaşayanların önerilerine ve tavsiyelere ihtiyacım var. Şimdiden herkese teşekkürler. Caddy arkadaşlar özellikle sizlerden yanıt bekliyorum.

Kardeş aracın her yerini değiştirmişsin, su kaçağını hala bulamamışsın. Yolu su basmadıysa, aracının şöyle bir altını kontrol ettin mi? Yarı şaka yarı ciddi ama belli bir yere kadar her parçayı değiştirmek yerine, belki de daha basit bir çözümü kaçırıyorsun. Altında bir delik ya da çatlak olabilir mi? İşin esprisi bir yana, böyle bir durumda profesyonel bir gözle detaylı bir kontrol şart gibi duruyor.

Sanırım artık arabanın altına bi göz atma zamanı geldi 😄 Belki de çözüm daha basit bi yerde saklı. Profesyonel bi yardım almak en garantilisi olacak gibi. Başarılar!

Aslında su kaçağının en sinsi yerlerden biri de ısıtıcı radyatörü olabiliyor. Birçok arkadaşın gözünden kaçıyor, belki de suyun oradan kaybolduğunu fark etmemiş olabilirsin. Profesyonel bir bakış bu sorunun köküne inebilir, tavsiye ettiğin gibi yolu profesyonellere düşmek en sağlıklısı. Umarım en kısa sürede çözüme kavuşursun, başarılar dilerim! 🍀

Aslında su kaçağının en sinsi yerlerden biri de ısıtıcı radyatörü olabiliyor. Birçok arkadaşın gözünden kaçıyor, belki de suyun oradan kaybolduğunu fark etmemiş olabilirsin. Profesyonel bir bakış bu sorunun köküne inebilir, tavsiye ettiğin gibi yolu profesyonellere düşmek en sağlıklısı. Umarım en kısa sürede çözüme kavuşursun, başarılar dilerim! 🍀
Belki de sorun, daha sinsi bir yer olan ısıtıcı radyatöründe olabilir, bu detay bazen gözden kaçabiliyor. Profesyonel bir bakış açısıyla kökten çözüm bulabilirsin. Umarım en kısa sürede bu sıkıntıdan kurtulursun, başarılar! 🚗

Belki de sorun, daha sinsi bir yer olan ısıtıcı radyatöründe olabilir, bu detay bazen gözden kaçabiliyor. Profesyonel bir bakış açısıyla kökten çözüm bulabilirsin. Umarım en kısa sürede bu sıkıntıdan kurtulursun, başarılar! 🚗
Kanka, dedikleri gibi ısıtıcı radyatörüne baktır, olmadı serleşmiş hortumlar falan da iş yapabilir. Bi de usta dediğin işi bilen olsun, yoksa boşuna para akıtmış olursun. Boşa koz yaktırmamak lazım.