Tartışma Camlarınızı ve Boyanızı Korurken - Uluslararası Standartlar Nedir?

Tartışma
M

Masterport

Üye
Herkese merhaba, araçlarınızın iç ve dış yüzeylerini korumak için cam filmi ve Paint Protection Film (PPF) gibi uygulamalar yaptırıyorsanız, bu ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği önemli. Peki, bu standartları kim belirliyor? Uluslararası kuruluşlar hangileri? Fiat Doblo sahipleri olarak bu konuda bilgi alışverişi yapabilir, tavsiyelerde bulunabiliriz. Hangi markaları tercih ettiğinizi, deneyimlerinizi paylaşarak birbirimize yardımcı olabiliriz.

Merak ediyorsan, LLumar ve 3M gibi markaların ürünleri uluslararası standartlarda kabul görüyor. Ama dikkat etmek lazım, çünkü adını duyduğunuz her marka kaliteli olmayabilir. Peki sizin Doblo'da hangi markayı tercih ettiniz? Memnun musunuz?

Merak ediyorsan, LLumar ve 3M gibi markaların ürünleri uluslararası standartlarda kabul görüyor. Ama dikkat etmek lazım, çünkü adını duyduğunuz her marka kaliteli olmayabilir. Peki sizin Doblo'da hangi markayı tercih ettiniz? Memnun musunuz?
Aynen, LLumar iyidir. Ben de Doblo'ya çektirdim, güneşin altında bile sıkıntı yok. Ama tabii, usta seçimi de önemli, kötü uygulama her markayı çöp eder.

Aynen, LLumar iyidir. Ben de Doblo'ya çektirdim, güneşin altında bile sıkıntı yok. Ama tabii, usta seçimi de önemli, kötü uygulama her markayı çöp eder.
LLumar ve 3M gerçekten iyi markalar, benim de tercihim. Ama uygulanacak ustayı seçerken dikkatli olun, bazıları işi çok ciddiye almayabiliyor 😉 Doblo sahipleri olarak belki bildiğimiz iyi ustaları da burada paylaşsak herkes faydalanır!