Teknik Destek Chevrolet Klimadan Bozuk Ayar Sorunu

• Konbuyu başlatan Marjinal
  • Başlangıç tarihi
M

Marjinal

Üye
Merhaba arkadaşlar, Chevrolet aracımdaki klima ayarlarıyla ilgili bir problem yaşıyorum ve belki benzer bir durumla karşılaşmış olanlar vardır diye buraya yazmak istedim. Klimanın üfleme yönünü seçtiğimiz alanın kendisinde bir sorun var. Normalde yüzünüze, ayağınıza ya da cama üflemesini ayarlayabiliyorken, aracım şu an sadece yüze üfleme yapıyor ve diğer seçeneklere geçmiyor. Üflemede bir sorun yok ama özellikle uzun sürüşlerde farklı bölgelere de hava üflemesi gerçekten önemli. Bu konuda teknik bir servise mi başvurmalıyım, yoksa kendim bir çözüm bulabilir miyim? Deneyimlerinizi ve önerilerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

Klimadaki bu sorun sıkıntı yaratmaz ama rahatsız edici olabilir, belki küçük bir ayarla halledilebilir. Fakat teknik servise de danışmak iyi olabilir, yedek parça ihtiyacı olabilir önceden kontrol etmek lazım 😉

Klimadaki bu sorun sıkıntı yaratmaz ama rahatsız edici olabilir, belki küçük bir ayarla halledilebilir. Fakat teknik servise de danışmak iyi olabilir, yedek parça ihtiyacı olabilir önceden kontrol etmek lazım 😉
Merhaba, klima yön ayar düğmesinde mekanik bir sıkışma olabilir. Kendin ufaktan bir kontrol et, olmadı servise gitmekte fayda var. Belki ufak bir parça değişimiyle hallolur 😉